Sklady Praha 5

Skladová hala o rozloze 60000 m2 je rozdělena pomocí plechových ohrad a pletiva na menší skladové kóje od 100 do 5000 m2.

Skladové kóje jsou přístupné vozidlem do 3,5 tuny po vnitřní komunikaci v hale, která je propojena s areálovou vnější komunikací pomocí vjezdů na jižní a východní straně haly. Rovněž jsou sklady dostupné z nákladních ramp pro kamiony na východní a západní straně haly pomocí vysokozdvižných vozíků, které si můžete zapůjčit včetně obsluhy.

Ve skladové hale je možno skladovat veškeré zboží s výjimkou extrémně hořlavých látek a látek obtížně uhasitelných. Teplota ve skladu se pohybuje od 4 do 22 °C. Maximální skladovací výška činí 6 m, v některých prostorech i 15 m.

 

Ceník

Ceny nájmu skladových prostor včetně služeb začínají již na 75,- Kč za m2 měsíčně bez DPH. Na požádání Vám zašleme aktuální plán s volnými skladovacími prostory včetně ceny pronájmu.

 

Zabezpečení

Skladová hala je z hlediska požární ochrany zabezpečena protipožárním systémem Zettler Expert, a to pomocí lineárních a bodových čidel, desítkami přenosných hasicích přístrojů, vodními hydranty a trvalou přítomností strážní služby ve skladové hale. Strážní služba zároveň přes pult centrální ochrany zajišťuje dozor nad instalovanými zabezpečovacími systémy nájemců v případě vyvolání poplachu v jimi pronajatém skladu.

Skladovou kóji lze napojit na zásuvky elektro dimenze dle Vašich požadavků, telefonní linku a internet.

Některé prostory skladu jsou monitorovány kamerovým systémem.

 

Na požádání Vám zašleme plánek aktuálně volných prostor.